Spolupráce

Provizní systém

 

Dexus Internet nabízí několik provizních systémů — každý je určen pro jiné partnery s jinými nároky a množstvím dodaných zákazníků.

Jednorázové provize

Systém jednorázových provizí je postaven na vyplacení zprostředkovatele jednorázově po zajištění nového zákazníka Dexus Internet a po uskutečnění fakturace zákazníkovi. Po zaplacení je zprostředkovateli přiznána jednorázová provize, která je několikanásobně vyšší, než provize trvalá. Během dalšího vztahu se zákazníkem však už není zprostředkovateli přiznána žádná další provize. Tyto provize jsou vhodné zejména pro převody většího množství zákazníků k naší společnosti naráz a také v případech, kdy zprostředkovatel potřebuje větší finanční obnos v daný okamžik.

Trvalé provize

Systém trvalých provizí je postaven na průběžném vyplácení nižších částek, než v případě jednorázových provizí. Trvalá provize se zpravidla pohybuje v desítkách procent účtované částky za webhosting (závisí na konkrétním případu) a zprostředkovatel na ni má nárok po celou dobu vztahu Dexus Internet se zákazníkem. Trvalé provize jsou vhodné zejména z dlouhodobého hlediska, protože zprostředkovateli zajistí trvalý přísun prostředků a to i ve chvíli, kdy se zákazníkem zprostředkovatel už nemá co do činění.

Provize podle vašich potřeb

I v tomto případě se na nás můžete obrátit s vaší představou, jak by provize měly fungovat. Pokusíme se najít řešení, které bude vyhovovat vám i nám.

Jiné výhody

Jako zprostředkovatel můžete ale čerpat i jiné výhody, než je finanční příjem. Na základě počtu zprostředkovaných zákazníků se např. může snižovat cena za vaše vlastní projekty u nás umístěné, která může podle množství zákazníků klesnout až na nulu, apod.

Samozřejmě jsme si vědomi toho, že ani jeden z navrhovaných způsobů vám nemusí vyhovovat — nic se neděje. Vzhledem k tomu, že klademe důraz na komunikaci se zákazníkem (a i zprostředkovatel je pro nás v tuto chvíli zákazníkem), jsme připraveni s vámi komunikovat i o provizích a hledat způsob, který bude vyhovovat vám i nám. A proto — i když se vám na první pohled provizní systém nebude líbit, neváhejte a kontaktujte nás a nabídněte nám svůj způsob nebo svoji představu. Rádi ji s vámi prodiskutujeme a pokusíme se najít společnou řeč. Vyzkoušejte nás!

Rádi byste se stali Dexus partnery? Zaregistrujte se ještě dnes.