Podpora

Svým hostingovým zákazníkům poskytujeme aplikace pro snazší správu jejich účtu a služeb. V případě jakýchkoliv komplikací nás neváhejte kontaktovat. V rámci správy serverů a LAN sítí závisí instalované služby a SW na vzájemné dohodě a Vašich potřebách.

Nastavení pošty pro e-mailové klienty (MS Outlook, Mozilla Thunderbird, eM Client atd.)

Dexus vám pro čtení pošty doporučuje využívat IMAP protokol, zejména při přístupu ke schránce z více vašich zařízení (mobil, notebook, PC atd.).

POP3
pop3.dexus.net, port: 110, zabezpečení: StartTLS
IMAP
imap.dexus.net, port: 143, zabezpečení: StartTLS
SMTP
smtp.dexus.net, port: 587, zabezpečení: StartTLS
uživatelské jméno (login)
jmeno@vasedomena.cz – celá zvolená e-mailová adresa
heslo (password)
vygenerované heslo – doporučujeme ihned změnit na Webmailu

Webmail

Moderní a rychlý přístup k vaší poště pomocí www prohlížeče. Umožňuje veškerou práci s poštou — číst, psát, mazat, třídit e-maily do složek, filtr nevyžádané pošty (Spam), přeposílat/kopírovat příchozí poštu na jiné adresy, používat automatické odpovědi, hromadný import kontaktů do adresáře (např. ve VCF formátu ala Android), podporu Google kontaktů apod. Rozhraní kompatibilní s dotykovými telefony a tablety, šifrovaná komunikace (HTTPS/SSL).
https://webmail.dexus.net

MySQL Admin

Rozhraní pro snadnou správu a práci s mySQL databázemi. Umožňuje veškerou práci s databází — editaci údajů, zakládání nových tabulek, mazání, dump databáze apod., šifrovaná komunikace (HTTPS/SSL).
https://mysql.dexus.net

WebFTP

Rozhraní pro přístup do vašeho hostingového prostoru pomocí www prohlížeče. Poskytuje základní funkce potřebné pro správu www stránek, šifrovaná komunikace (HTTPS/SSL).
https://webftp.dexus.net