O Dexus

Sponzorujeme

 

Dexus se sponzorsky podílí na provozu některých webů (např. občanských sdružení, zajímavých kulturních, společenských i jiných projektů), kterým poskytuje svůj prostor za individuálních podmínek.

Korálky dětem — http://www.koralkydetem.cz

Korálky dětem - screenshotHlavním cílem projektu Korálky dětem, který vzešel ze společné iniciativy občanského sdružení Múzy dětem, herečky Míši Maurerové a společnosti Jablonex Group, je usnadnit dětem z dětských domovů přípravu na jejich vstup do velkého života.

 

Participy Tomáše Vaňka — http://www.particip.tv

Participy Tomáše Vaňka - screenshotCelá práce Tomáše Vaňka se točí kolem šablon, rutinního jednání jako klíčů k definici kreativity. Šablony, s nimiž pracuje v nejrůznějších podobách, vnímá jako opakování kulturně stabilních anebo rodinně vtištěných stereotypních vzorců v různých situacích.

 

Viktor Ter-Akopow — http://www.ter-akopow.net

Viktor Ter-Akopow - screenshotViktor Ter-Akopow je nevšední usměvavý člověk, cestovatel, který se prezentuje zejména svými zajímavými cestopisnými fotografiemi a jinými dílky, které stojí za to vidět, číst či slyšet.

 

Sadhana — http://www.sadhana.cz

Sadhana - screenshotSadhana je malá chovatelská stanice se zaměřením na psí plemeno tibetských teriérů.

 

Tenggara — http://www.tenggara.net

Tenggara - screenshotObčanské sdružení pro poznání Indonésie a dalších zemí jihovýchodní Asie — podílí se na pomoci a obnově indonéské provincie Aceh po vlnách tsunami v prosinci 2004, publikuje články a pořádá o Indonésii přednášky pro veřejnost.

 

Rádi byste rovněž využívali Dexus spolehlivý hosting? Neváhejte nás kontaktovat či si přímo zvolte doménu a vyberte vhodný tarif.

Nepište si však o sponzoring herních serverů a klanů, podobné aktivity sponzorsky nepodporujeme.