O Dexus

Reference

 

Dexus poskytuje spolehlivý hosting řadě významných společností, kulturním a společenským projektům i ostatním webům, které zajímá především stabilita a bezpečné zázemí.

Fotbal pro rozvoj — http://www.fotbalprorozvoj.org

Fotbal pro rozvoj - screenshotFotbal pro rozvoj je projekt českého občanského sdružení INEX - Sdružení dobrovolných aktivit, jehož smyslem není si jen zahrát fotbal, ale především mít šanci dozvědět se o životě lidí a dětí ve slumech v Africe.

 

Konrad Adenauer Stiftung — http://www.kasprag.cz

Konrad Adenauer Stiftung - screenshotNadace Konrada Adenauera se snaží o podporu rozvoje svobodné a demokratické společnosti a sociálně orientované tržní ekonomiky nejen v České republice a v mateřském Německu.

 

Artcam — http://www.artcam.cz

Artcam - screenshotArtcam je filmová distribuční společnost, jejíž dramaturgie je postavena na tom, že "kvalitní" a "divácký" film se navzájem nevylučují, ale v případě řady zajímavých titulů se naopak přímo doplňují. A právě takové filmy chce divákům nabízet.

 

Dicota — http://www.dicota.sk

Dicota - screenshotDICOTA - tvořivá společnost nabízející tašky a kufříky na notebooky sehraje klíčovou úlohu na pracovištích zítřka.

 

GPT — http://www.gpt.eu

GPT - screenshotGPT je moderní gastronomická společnost s vlastním zázemím, jejíž cílem je zajistit kvalitní prodejní síť s vysokou profesionální úrovní prodeje a servisu pro gastronomické značky, které v České republice zastupuje.

 

Rádi byste rovněž využívali Dexus spolehlivý hosting? Neváhejte nás kontaktovat či si přímo zvolte doménu a vyberte vhodný tarif.