Služby

Webhosting

 

Kliknutím si přečtěte vybraný důvod, proč se spolehnout právě na Dexus hosting.

 • nabízíme měsíční hosting zdarma
  Dexus hosting si můžete na měsíc vyzkoušet zdarma úplně bez závazků. Tím si nejlépe ověříte, že Dexus nabízí opravdu spolehlivý hosting.
 • provozujeme samostatný záložní mailserver
  Dexus provozuje samostatný záložní mailserver u jiného poskytovatele (Sitel/Trestel), než primární mailserver (GTS Novera). Pro Vás to znamená, že ani v případě výpadku primárního mailserveru o žádný svůj e-mail nepřijdete — sekundární mailserver všechny e-maily zadrží a následně primárnímu všechny doručí.
 • máme rychlou zákaznickou podporu
  V případě problémů souvisejících s veškerými poskytovanými službami nabízíme telefonickou podporu na čísle 7766 33987 (7766 DEXUS) popř. e-mailu podpora@dexus.cz.
 • nabízíme vlastní chybové stránky
  Webmasteři ocení možnost nastavení vlastních stránek pro chyby 401, 402, 403 a 404. Zvláště v posledním případě se jedná o důležitý nástroj pro ovládání pohybu návštěvníků na Vašich stránkách.
 • umísťujeme servery přímo na páteřní sít
  Servery Dexus jsou umístěny na samotné páteřní síti Internetu. Díky tomu garantujeme velmi rychlou odezvu, což ocení zejména návštěvníci vašeho webu.
 • nabízíme zajímavé provize pro zprostředkovatele
  U Dexus můžete mít hosting i zdarma. Zaregistrujte se a spolupracujte s námi — tak můžete získat až 100% slevu na hosting a jiné zajímavé výhody.
 • máte přístup k serverovým logům
  Přístup k logům je další zajímavá služba přinášející zákazníkům hostingu Dexus mj. přehled o příchozích návštěvnících a jejich aktivitách. Jste tak opět blíž pochopení, co od Vás zákazníci požadují.

Vyzkoušejte hostingový tarif podle Vašich představ, určitě Vás zaujme.