Podpora

Časté dotazy (FAQ)

 

Časté otázky (FAQ) na téma převod domén a hostingu na Dexus:

Chci k Dexusu převést hosting odjinud, co pro to musím udělat?
V úvodní fázi je potřeba odsouhlasit dvě e-mailové žádosti o změny, které Vám pošleme na e-mailovou adresu administrativního kontaktu Vaší domény. Následně Vám založíme hosting podle Vašich požadavků a Vy si na naše servery nahrajete své www stránky. Nakonec nám dáte impuls, odkdy mají služby být plně v naší režii a my to zajistíme. Tím je přesun hostingu na Dexus úspěšně dokončen.
Mohu mít doménu ve správě u Dexusu a hosting www stránek či e-mailů jinde?
Ano, můžete. Dexus nicméně preferuje poskytování komplexních služeb, kdy lze lépe stanovit odpovědnost za jejich případnou nefunkčnost. A Dexus se odpovědnosti nebojí. Proto doporučujeme hostovat u nás www stránky, e-maily i domény.
Lze na Dexus hosting převést pouze hosting www stránek a e-maily ponechat na původním umístění (případně opačně)?
Ano, lze, nicméně Dexus preferuje poskytování komplexních služeb. Při poskytování komplexních služeb lze lépe stanovit odpovědnost za jejich případnou nefunkčnost. A Dexus se odpovědnosti nebojí. Ano, lze. Dexus nicméně preferuje poskytování komplexních služeb, kdy lze lépe stanovit odpovědnost za jejich případnou nefunkčnost. A Dexus se odpovědnosti nebojí. Proto doporučujeme hostovat u nás www stránky, e-maily i domény.
Hrozí při změně hostingu na Dexus výpadek služeb (např. nedostupnost www stránek, ztráta e-mailů apod.)?
Pokud je změna hostingu na Dexus provedena přesně podle našich pokynů, výpadek služeb nehrozí.

Nenašli jste zde odpověď na svoji otázku? Nevadí, kontaktujte nás. My vám na otázku obratem odpovíme.