Podpora

 

Dexus poskytuje svým zákazníkům několik užitečných aplikací, které jim usnadňují práci. Samozřejmostí je komunikace v českém jazyce.

Webmail — http://webmail.dexus.net

Moderní a rychlý přístup k vaší poště pomocí www prohlížeče. Umožňuje veškerou práci s poštou — číst, psát, mazat, třídit e-maily do složek, nastavovat SMS upozorňování na mobilní telefon, filtr nevyžádané pošty (Spam), přeposílat/kopírovat příchozí poštu na jiné adresy, používat automatické odpovědi, hromadný import kontaktů do adresáře (např. ve VCF formátu ala Android), podporu Google kontaktů apod. Samozřejmostí je rozhraní kompatibilní s dotykovými telefony a tablety. Komunikace je zabezpečena šifrováním (HTTPS/SSL).

MySQL Admin — http://mysql.dexus.net

Rozhraní pro správu vašich mySQL databází provozovaných Dexus Internet. Umožňuje veškerou práci s databází — editaci údajů, zakládání nových tabulek, mazání, dump databáze apod. Komunikace je zabezpečena šifrováním (HTTPS/SSL).

WebFTP — http://webftp.dexus.net

Umožňuje přístup k vašemu FTP serveru pomocí www prohlížeče (pro účely správy www stránek) a poskytuje základní funkce potřebné pro správu www stránek. Komunikace je zabezpečena šifrováním (HTTPS/SSL).

Konference — http://konference.dexus.net

Dexus Internet nabízí svým zákazníkům také provoz e-mailových konferencí. Ty lze komfortně spravovat jak prostřednictvím e-mailových příkazů, tak pomocí www prohlížeče.

Pokud neznáte své přístupové údaje do těchto aplikací, kontaktujte nás.