O Dexus

Novinky

 

13. 9. 2018 | Doménový podzim a slevy

Spolu s našimi registrátory vám s blížícím se podzimem přinášíme slevy na některé doménové koncovky. Nenechejte si je ujít, rozhodně stojí za pozornost.

Zlevňujeme registrace EU domén. Nově pořídíte registraci .EU domény již za 95 Kč. Objednávejte v sekci Domény, kompletní ceník pak najdete v sekci Ceník.

Dále vám nabízíme zlevněné registrace SHOP domén. Tato koncovka se dobře hodí k vašim prodejním aktivitám na webu - online e-shopy, weby obchodních řetězců atd. Registrace nových .SHOP domén zlevňujeme z původních 695 Kč také na krásných 95 Kč. Objednávejte v sekci Domény, kompletní ceník pak najdete v sekci Ceník.

V nejbližší době se můžete těšit také na novou doménovou koncovku, kterou je SPORT. Díky univerzálnosti tohoto slova lze domény s touto koncovkou dobře využít i na aktivity u nás v ČR, což rozhodně nelze říci o všech nových koncovkách (srovnejte např. s .LOAN nebo .ACCOUNTANT). Registrace domén .SPORT bude spuštěna 8.1.2019 a již nyní přijímáme předobjednávky, které předáme registrátorovi. Ten pak po spuštění procesu registrací předá žádosti o domény v tom pořadí, v jakém mu dorazily. Pravidlo kdo dřív přijde, ten dřív mele ostatně platí u domén už dlouho. Cena domény v standardním registračním provozu zatím není známá, u některých registrátorů se nicméně objevuje ve stovkách USD. Tak si počkejme. Předregistrace objednávejte na obvyklých kontaktech.

Akce na zlevnění .EU domén se vztahuje na registrace nových domén a platí na objednávky přijaté v období od 1.9.2018 do 30.9.2018 na dobu 1 roku. Akce na zlevnění .SHOP domén se vztahuje na registrace nových domén a platí na objednávky přijaté v období od 1.9.2018 do 30.11.2018 na dobu 1 roku. U předobjednávek .SPORT domén je registrace resp. požadavek na registraci domény bez záruky. Všechny ceny jsou bez DPH.

23. 4. 2018 | Let's Encrypt SSL certifikáty

Světem hýbe zvyšování zabezpečení webů pomocí SSL certifikátů a s tím související zvýšení jejich "rankingu" na Google ale i jiných vyhledávačích. Jde např. o iniciativu Google nebo Electronic Frontier Foundation či Mozilly pro bezpečnější web. Zároveň už nějaký čas je tak říkajíc venku inciativa Let's Encrypt, která umožňuje nasazovat SSL certifikáty na weby zdarma. Je k tomu potřeba akorát součinnost s webhostingovým provozovatelem.

Dobrá zpráva pro vás je ta, že Dexus už také standardně podporuje vydávání Let's Encrypt SSL certifikátů a jejich instalaci na weby u nás umístěné. Pokud máte tuto potřebu, neváhejte nás prosím kontaktovat s požadavkem obsahujícím adresu vašich www stránek u nás. To je vše.

Nasazení Let's Encrypt SSL certifikátů na webhosting Dexus je podmíněno kompatibilitou kódu vaší aplikace/webu s PHP 7. Pokud váš kód není s PHP 7 kompatibilní a vyžadujete nasazení SSL, je potřeba zakoupit standardní SSL certifikát - viz ceník.

5. 10. 2017 | Tvorba a správa webu ve Wordpressu

V průběhu tohoto roku jsme Vás informovali, že poskytujeme instalaci a prvotní nastavení redakčních systémů pro správu webu zdarma. Ano, redakční systémy (a zejména Wordpress) jsou dnes hodně populární - hlavně pro svoji jednoduchost a rychlost nasazení. A také pro pěkný a efektní výsledek.

Také proto Vám nově nabízíme i kompletní vybudování a správu celého webu. Tj. naplnění Vašimi daty a fotkami, nastavení vybrané šablony vzhledu, nasazení pluginů rozšiřujících funkčnost vč. výsledné optimalizace.

Dnes asi nejčastěji nasazovaným systémem je Wordpress, který považujeme za uživatelsky přívětivý a intuitivní. Šablony vzhledu jsou elegantní a splňují moderní standardy - např. použitelnost na mobilních zařízeních. A hlavně - celý Wordpress je bezpečný resp. ho lze dobře zabezpečit.

 • Máte aktuální potřebu nechat si vyrobit nový web nebo stávající zmodernizovat?
 • Bojujete s dodavatelem a jím navrženým systémem, který Vám nevyhovuje?
 • Dělá dodavatel mrtvého brouka nebo je přetížen?

Obraťte se na nás. Wordpress Vám bude ve většině případů vyhovovat.


Ukázka vzhledu webu za použití redakčního systému Wordpress

A nezapomeňte - instalaci a úvodní konfiguraci Wordpressu a dalších redakčních systémů Vám provedeme ZDARMA. Další práce související s tvorbou a vývojem webu jsou zpoplatněny. Informujte se prosím na konkrétní pracnost.

Pro objednání a další podrobnosti nás prosím kontaktujte.

12. 1. 2017 | Instalace a správa redakčních systémů

V rámci Dexus hostingu Vám nyní nabízíme ZDARMA instalaci redakčních systémů (i pro e-shopy). Mezi ně patří zejména nejpopulárnější Wordpress, Drupal, Joomla, Prestashop ale i další.

Redakční systémy slouží k tvorbě webů od jednoduchých až po relativně složité a přinášejí zákazníkovi tyto výhody:

 • jsou legální, zdarma dostupné a počeštěné,
 • umožňují správu webu vlastními silami,
 • nevyžadují znalosti HTML, PHP, MySQL a dalších technologií,
 • mají hotové administrační i zákaznické rozhraní,
 • jsou modulární, snadno konfigurovatelné a rozšiřitelné,
 • práce s nimi je snadná a intuitivní.

Instalaci a úvodní konfiguraci výše uvedených populárních systémů Vám provedeme ZDARMA. Dále jsme schopni Vám systémy naplnit daty a poté trvale spravovat a starat se o jejich aktualizace. Potřebujete podobné řešení pro e-shop? Také umíme.

Pro objednání a další podrobnosti nás prosím kontaktujte.

1. 7. 2016 | Navýšení kapacity schránek

V souvislosti s nedávno zprovozněným novým mailserverem a také novým Webmailem přinášíme právě před dovolenými další bonus.

Blíží se dovolené a prázdniny, hodilo by se víc prostoru v e-mailových schránkách řekli jsme si. Takže zdarma navyšujeme kapacity dlouhodobým zákazníkům.

Každý dlouhodobý zákazník od nás dostane zdarma od 1.7.2016 trvalé navýšení kapacity své schránky. O konkrétním navýšení obdržíte informační mail. Případně se můžete přihlásit na Webmail a tam zkontrolovat, jak jsme schránku navýšili. Kapacitu a zaplněnost schránky uvidíte po přihlášení vlevo dole. Pro konkrétní hodnotu najeďte myší na ukazatel s procentem.

Přejeme Vám hezkou dovolenou s většími mailboxy! Váš spolehlivý hosting Dexus®.

11. 5. 2016 | Nový Webmail

V souvislosti s nedávno zprovozněným novým mailserverem Vám přinášíme také nový a moderní Webmail.

Webmail je asi nejoblíbenější aplikace Dexus hostingu, bez které se dnes obejde málokdo. Slouží Vám kdykoliv potřebujete ihned přístup do pošty bez jakéhokoliv nastavování - pouze pomocí www prohlížeče. Samozřejmostí je zašifrovaná komunikace HTTPS/SSL - máme primární zájem na bezpečí.

Nový Webmail disponuje všemi potřebnými vlastnostmi a funkcemi, které od něj čekáte:

 • rozhraní je intuitivní a snadno se ovládá myší i klávesnicí,
 • e-maily lze přetahovat myší, pomocí Ctrl + levé tlačítko lze označit více zpráv a operace provádět se všemi (např. mazání, přesun do složky Spam atd.),
 • lze nastavovat přesměrování/kopírování příchozí pošty na jiné adresy, automatické odpovědi v nepřítomnosti (Dovolená),
 • ihned vidíte zaplněnost své schránky (vlevo dole),
 • ihned vidíte své uživatelské jméno (hodí se pokud máte více schránek),
 • kdykoliv si můžete změnit heslo ke schránce platné i pro Outlook či Thunderbird,
 • adresář umí hromadný import dat např. z Androidu (VCF), podporuje Google kontakty, kontakty jsou vícepoložkové,
 • umožňuje více identit vč. e-mailových podpisů (Profily),
 • pravidla pro nevyžádanou poštu si můžete libovolně upravovat, zpřísňovat,
 • funguje bez problémů i na dotykových zařízeních,
 • pro zvýšení zabezpečení si můžete zapnout dvoufázové ověření např. pomocí Google Authenticatoru,
 • a řadu dalších...

Určitě Webmail co nejdříve vyzkoušejte. Věříme, že budete příjemně překvapeni.

27. 4. 2016 | Zprovozňujeme nový mailserver

Jsme velmi rádi, že po měsících usilovného vývoje Vám můžeme oznámit jednu ze zásadních Dexus novinek poslední doby. Zprovozňujeme nový mailserver. Akce s sebou nese řadu návazností, o kterých Vás budeme v nejbližší době podrobně informovat. Nebojte, půjde vždy o stěžejní informace, žádné spamy.

Ve čtvrtek 28.4.2016 v době od 0:00 a 4:00 hod. (noc ze středy na čtvrtek) dojde k migraci dat. Počítejte proto prosím se souvislým výpadkem e-mailových služeb zhruba v tomto rozmezí. Výpadek se bude týkat přístupu k doručené poště, nikoliv odesílání pošty (SMTP), to by mělo fungovat.

Nemusíte mít žádný strach o poštu, která Vám v době výpadku dorazí. O tu se postará záložní mailserver popř. máme připravený další scénář. Po ukončení prací pak záložní mailserver na primární všechnu poštu doručí. Ideální stav je ten, že ve čtvrtek ráno si přečtete svoji novou poštu a vůbec si neuvědomíte, že se něco změnilo. :)

I přes důslednost se může cokoliv pokazit, takže mějte příp. prosím trpělivost a problémy hlašte na známá telefonní čísla podpory.

Děkujeme za podporu, Váš spolehlivý hosting Dexus®.

27. 10. 2015 | EU domény jen za 69 Kč!

EU je známá doménová koncovka Evropského společenství. Doménu s touto koncovkou si může zaregistrovat libovolný subjekt v rámci EU. Nyní v akci jen za 69 Kč!

EU domény jen za 69 Kč objednávejte na www.vasedomena.cz popř. na podpora@dexus.cz.

Akce EU domény CZ jen za 69 Kč! se vztahuje na registrace nových domén s koncovkou EU. Za zvýhodněnou cenu lze zaregistrovat libovolné množství domén vždy max. na 1 rok. V případě, že má zákazník zájem o registraci či prodloužení domény na více let, bude mu zvýhodněná cena poskytnuta vždy na první rok. V případě požadavku na registraci stejné domény více zákazníky má přednost zákazník, který uvedenou doménu objednal dříve. Uvedené ceny jsou bez DPH.

27. 9. 2013 | TV domény jen za 295 Kč!

TV doména je ideální pro Váš video, televizní či audiovizuální projekt na Internetu. Nyní v akci jen za 295 Kč!

TV domény jen za 295 Kč objednávejte na www.vasedomena.cz popř. na podpora@dexus.cz.

Akce TV domény CZ jen za 295 Kč! se vztahuje na registrace nových domén s koncovkou TV. Za zvýhodněnou cenu lze zaregistrovat libovolné množství domén vždy max. na 1 rok. V případě, že má zákazník zájem o registraci či prodloužení domény na více let, bude mu zvýhodněná cena poskytnuta vždy na první rok. V případě požadavku na registraci stejné domény více zákazníky má přednost zákazník, který uvedenou doménu objednal dříve. Uvedené ceny jsou bez DPH.

7. 6. 2013 | Domény CZ jen za 195 Kč!

Po velmi úspěšné květnové akci 10 let Dexus = 10 Kč za doménu! přicházíme s registracemi CZ domén pouze za 195 Kč!

CZ domény jen za 195 Kč objednávejte na www.vasedomena.cz popř. na podpora@dexus.cz.

Akce Domény CZ jen za 195 Kč! se vztahuje na registrace nových a na převody již existujících domén s koncovkou CZ k Dexus registrátorovi od jiného registrátora. Registrace či nastartování převodu domény není časově ani množstevně omezeno. Za zvýhodněnou cenu lze doménu registrovat či po bezprostředním převodu od jiného registrátora prodloužit max. na dobu 1 roku. V případě, že má zákazník zájem o registraci či prodloužení domény na více let, bude mu zvýhodněná cena poskytnuta vždy na první rok. V případě požadavku na registraci stejné domény více zákazníky má přednost zákazník, který uvedenou doménu objednal dříve. Uvedené ceny jsou bez DPH.

16. 4. 2013 | 10 let Dexus = 10 Kč za doménu!

10 let Dexus = 10 Kč za doménu!
Dexus slaví 10 let na webhostingovém trhu

Zaregistrujte si libovolnou CZ doménu za neuvěřitelných 10 Kč ročně!
Ano, skutečně jde o pouhých deset korun za každou CZ doménu. Domény objednávejte e-mailem na podpora@dexus.cz, akce za 10 Kč za doménu je určena výhradně stávajícím zákazníkům. A pozor – akce je časově omezena pouze na 17. duben 2013.

Pro všechny ostatní – nové zákazníky – platí jednotná cena 100 Kč za jakoukoliv CZ doménu. Domén můžete registrovat či převést od jiného registrátora maximálně deset na zákazníka. Domény objednávejte na našem webu www.vasedomena.cz popř. na podpora@dexus.cz.

Akce "10 let Dexus = 10 Kč za doménu" se vztahuje na registrace nových a na převody již existujících domén s koncovkou CZ k Dexus registrátorovi od jiného registrátora. K registraci či nastartování převodu domény musí dojít v období od 17. dubna 2013 0:00:00 hod. do 17. dubna 2013 23:59:59 hod., přičemž rozhodující je datum přijetí objednávky Dexus podporou příp. naším systémem v případě www objednávky. O neúspěšných objednávkách budou zákazníci informováni e-mailem. Cena pro stávajícího zákazníka činí 10 Kč za rok za registraci nové domény či prodloužení již existující domény po bezprostředním převodu od jiného registrátora, cena pro nového zákazníka za tutéž službu činí 100 Kč. Počet domén, které lze za zvýhodněnou cenu registrovat či po bezprostředním převodu od jiného registrátora prodloužit je max. deset na každého zákazníka. Za zvýhodněnou cenu lze doménu registrovat či po bezprostředním převodu od jiného registrátora prodloužit max. na dobu 1 roku. V případě, že má zákazník zájem o registraci či prodloužení domény na více let, bude mu zvýhodněná cena poskytnuta vždy na první rok. V případě požadavku na registraci stejné domény více zákazníky má přednost zákazník, který uvedenou doménu objednal dříve. Uvedené ceny jsou bez DPH.

1. 11. 2012 | Domény za pouhých 195 Kč ročně,
k tomu aplikace nový Webmail a MySQL Admin

Podzimní Dexus novinky jsou tu a s nimi zásadní snížení ceny za CZ domény.

Zaregistrujte si libovolnou CZ doménu za fantastických 195 Kč ročně!
Registrovat můžete libovolný počet nových CZ domén na dobu jednoho roku. Zvýhodněná cena pouhých 195 Kč platí také pro převedení CZ domény k Dexus registrátorovi od jiného registrátora. Objednávejte e-mailem na podpora@dexus.cz, případně na našich www stránkách.

Nový Webmail je tu!
Představujeme Vám nový Webmail, jednu z nejoblíbenějších aplikací, které Vám Dexus v rámci služeb poskytuje. Je hezký, rychlý a moderní, umožňuje Vám pracovat s e-maily přetažením myši (jako používáte v Outlooku/Thunderbirdu), samozřejmostí je integrace Google adresáře sdíleného s Vaším chytrým mobilním telefonem atd.
Zkuste se do nového Webmailu přihlásit a vyzkoušejte ho, budete příjemně překvapeni. Přihlašovací údaje jsou totožné, jako pro přihlášení do původního Webmailu. A nebojte, původní Webmail "nevyhazujeme", pro komfort přidáváme druhý.

Pro programátory nový MySQL Admin.
Zároveň s novým Webmailem zprovozňujeme zásadně aktualizovanou verzi oblíbeného správce databází, MySQL Admina. Ten Vašim správcům webů přináší lepší podporu pohledů, jednodušší editaci polí a bezproblémovou možnost importu/exportu větších souborů. Nabízí také možnost individuální změny nastavení rozhraní. Najdete na známé adrese.

Rychlejší pošta, nový antivirus a antispam.
Zásadně jsme předělali poštovní server, což má za následek zejména zrychlení práce s Vaší schránkou, spolehlivější detekci virů a také spamu. Jen spamfiltru dejte prosíme trochu času, učí se takříkajíc "za pochodu" – čím je zkušenejší, tím je spolehlivější.

Akce Domény za pouhých 195 Kč ročně se vztahuje na registrace nových CZ domén a na převody již existujících CZ domén k Dexus registrátorovi od jiného registrátora. K registraci či převodu domény musí dojít v dobdobí od 1. listopadu 2012 do 30. listopadu 2012 včetně, rozhodující je datum přijetí objednávky Dexus podporou případně naším systémem v případě www objednávky. Počet domén, které lze za zvýhodněnou cenu registrovat či převést k Dexus registrátorovi není omezen. Doménu lze za zvýhodněnou cenu registrovat max. na dobu 1 roku, totéž platí v případě prodloužení domény při převodu od jiného registrátora. V případě, že má zákazník zájem o registraci či prodloužení CZ domény na více let, bude mu zvýhodněná cena poskytnuta vždy na první rok. Uvedené ceny jsou bez DPH.

1. 11. 2011 | Ke každé doméně další zdarma!

Zaregistrujte si u nás libovolnou novou doménu a okamžitě získejte nárok na registraci další domény dle vlastního výběru na první rok a to zcela zdarma!

Jaké koncovky domén si mohu vybírat?
Objednáním a registrací libovolné domény získáváte okamžitě nárok na registraci jakékoliv volné domény s koncovkou CZ, EU, COM, NET, ORG, INFO, BIZ a to zcela zdarma.

Objednávám doménu na firmu, mohu si další zdarma registrovat „soukromě“?
Ano, můžete. Pokud si u nás objednáte registraci libovolné nové domény na svoji firmu, okamžitě získáváte nárok na registraci další domény dle vlastního výběru na první rok zcela zdarma. Je jen na Vás, jakým způsobem nárok na registraci domény zdarma využijete, můžete i k soukromým účelům.

Může být doména zdarma registrována na jiný subjekt, než první doména?
Ano, může. Další doména zdarma, na kterou získáváte nárok po registraci libovolné domény, může být zaregistrována na jakýkoliv subjekt, tj. i na Vaši soukromou osobu, jinou společnost atd.

Již mám doménu jinde, ale chci také další doménu zdarma. Mám nárok?
Ano, máte. U zákazníků, kteří již zaregistrovanou doménu mají a rádi by této akce také využili, je potřeba převést alespoň jednu doménu do správy Dexus a o jeden rok ji prodloužit. Okamžitě pak získáváte nárok na registraci další domény dle vlastního výběru na první rok a to zcela zdarma. Požádejte nás o převod své domény do naší správy na podpora@dexus.cz či tel. 2266 33987 a 7766 33987 (7766 DEXUS), vše zařídíme.

Jsou ceny za registrace domén standardní?
Ano. Ceny za registrace všech domén jsou standardní, nijak nezvýšené oproti dřívějšku. Vždyť už víte, že Dexus je fér ;-)

Akce Ke každé doméně další zdarma! trvá od 1. listopadu do 31. prosince 2011 a mohou jí využít všichni zákazníci bez rozdílu, kteří si zaregistrují libovolnou novou doménu, anebo převedou do správy Dexus libovolnou již existující doménu a o rok ji prodlouží. Nárok na registraci jedné domény zdarma vzniká objednavateli automaticky po uhrazení libovolné domény, tato doména bude zaregistrována nejdéle do 15 dnů od data uhrazení předchozí objednané domény, a bude zaregistrována na dobu max. jednoho roku. V případě, že má zákazník zájem o registraci domény zdarma na více let, bude mu na takovou víceletou registraci poskytnuta sleva ve výši jednoho ročního poplatku zvolené domény. Nárok na registraci domény zdarma je nutné vyčerpat do 31. prosince 2011 včetně, jinak bez náhrady zaniká.

14. 4. 2011 | Zrychlujeme připojení Dexus i zákaznických serverů, aneb "Přepojujeme na gigabit"

Stále je co zlepšovat, také si to uvědomujeme. A proto se snažíme nestát na místě, ale jít kupředu.

V průběhu minulého týdne jsme provedli navýšení rychlosti linky, kterou jsou naše Dexus servery, ale i Vaše zákaznické servery, připojeny do Internetu, a to na desetinásobek původní rychlosti. Změna má za následek rychlejší odezvy Vašich webů i serverů, a to zejména v situacích, kdy na ně přistupuje více návštěvníků naráz. Zkrátka v případech, kdy jsou Vaše weby či servery hodně navštěvované. A o to Vám jde.

Stručně a pro „fajnšmekry“ – z původního připojení rychlostí 100 Mbit/s jsme přešli na 1 Gbit/s.

1. 3. 2011 | Hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně.

Dexus dosáhl počtu 1000 domén ve správě, což je jistě důvod k oslavě. A jedeme dál na další tisícovku! Pojeďte a oslavte tuto událost s námi, protože 1000 domén spravujeme právě pro Vás.

A pro Vás jsme také připravili akci Hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně. Zaregistrujte si nyní u nás doménu nebo si k zaparkované doméně objednejte hosting, a okamžitě získáváte hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně. Není v tom žádný háček, Dexus hosting je bez háčků! Ale to už víte.

Jak na to?

Na našich stránkách si objednejte novou doménu a vyberte si k ní hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně. Následně uhraďte zálohovou fakturu a hosting je Váš. Dokonce i cena za doménu je standardní, 295 Kč. Žádné háčky, jasná pravidla.

Nevyznáte se v tom? Nechte to na nás.

Kontaktujte nás na podpora@dexus.cz či tel. 2266 33987 a 7766 33987 (7766 DEXUS), budeme se Vám věnovat. Uvidíte, že svůj hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně získáte také.

Máte doménu jinde? Nevadí!

Doménu převedeme do naší správy. Pak už je hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně určen i pro Vás.

Po nedávné akci 500 MB pro vaše e-maily Vám nyní nabízíme dostatek prostoru i pro Vaše www stránky, a to za vynikající cenu 1000 Kč ročně. Neváhejte a využijte této jedinečné akce hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně, která se nebude opakovat. Leda s další tisícovkou domén... :)

Akce Hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně trvá od 1. března 2011 do 31. března 2011 včetně, přičemž rozhodující pro získání hostingového tarifu 1000 MB jen za 1000 Kč ročně je datum a čas objednávky, kterou zákazník tarif objednal. Hostingový tarif 1000 MB jen za 1000 Kč ročně lze získat s registrací nové domény či s aktivací nového hostingu na již existující doméně zaparkované u Dexusu či u jiného poskytovatele po předchozím převedení domény do správy Dexus. Cena za hostingový tarif činí 83 Kč/měs. a je platná trvale a to až do doby, než si zákazník vyžádá jakoukoliv změnu v parametrech tarifu. Další podrobnosti tarifu Hosting 1000 MB jen za 1000 Kč ročně jsou dostupné na www stránkách Dexus či na vyžádání prostřednictvím zákaznické podpory. Uvedené ceny jsou bez DPH a platí pouze po dobu trvání akce.

22. 9. 2010 | Změna čísla bankovního účtu

Rádi bychom Vás upozornili na změnu čísla bankovního účtu naší společnosti.

S účinností od 22. září 2010 mění společnost Dexus Internet s.r.o. číslo účtu pro veškeré platby včetně plateb mezinárodních. Nově používejte prosíme pro úhradu služeb číslo účtu 23000 82924 / 2010 Fio banka, a.s., IBAN: SK3783300000002300082924, SWIFT kód: FIOZSKBAXXX. Nezapomeňte si v souvislosti s tím opravit číslo účtu ve své bankovní šabloně, pomocí které hradíte služby Dexus hostingu.

Původní účet číslo 1140332001 / 5500 zůstává po omezenou dobu v platnosti, nejpozději s koncem roku 2010 bude ale zrušen. Po zrušení nebude už tento účet přijímat jakékoliv úhrady, platby se budou vracet zpět odesílateli. Děkujeme za pochopení.

Veškeré kontaktní údaje včetně nového čísla účtu najdete aktualizované v sekci Kontakty našeho webu.

18. 5. 2010 | 500 MB pro Vaše e-maily! A pro každého.

Je tady čas na více e-mailů ve vašich schránkách, Dexus navyšuje kapacitu vašich emailových schránek až na 500 MB!

Po častých žádostech jsme provedli navýšení diskové kapacity a nyní vám v rámci akce 500 MB pro Vaše e-maily nabízíme navýšení e-mailové schránky až na 500 MB. To je často až desetinásobek původní kapacity! Objednejte si proto navýšení ihned, akce trvá pouze do 31. května 2010.

Jak navýšení objednat?

Jednoduše napište na podpora@dexus.cz seznam schránek, které si přejete navýšit na 500 MB. Za každou takto navýšenou schránku zaplatíte v rámci akce jednorázový manipulační poplatek pouhých 95 Kč.

Potřebujete víc prostoru?

Žádný problém! Za každých dalších 500 MB zaplatíte pouze 395 Kč.

Máte hodně schránek a chcete výhodně navýšit všechny?

I na to jsme mysleli. Pošlete nám e-mail na podpora@dexus.cz s názvem své domény (vasedomena.cz) a my vám na 500 MB navýšíme všechny schránky v doméně. Vy zaplatíte jednorázový manipulační poplatek jen 495 Kč.

Je tady čas, kdy už nemusíte mazat ze své schránky nepotřebné e-maily, myslet na navýšení kapacity před dovolenou, přesměrovávat schránku na jiné adresy atd. Dexus vám nově nabízí 500 MB pro vaše e-maily a pro každou vaši schránku, proto neváhejte a využijte této jedinečné akce, která se nebude opakovat.

Akce 500 MB pro Vaše e-maily trvá od 18. května 2010 do 31. května 2010 včetně, přičemž rozhodující pro uplatnění akčního navýšení kapacity schránky či schránek v rámci zákazníkovy domény je datum přijetí emailu, odeslaného zákazníkem na zákaznickou podporu podpora@dexus.cz s výčtem schránek či domén, které zákazník požaduje navýšit na 500 MB. Navýšení schránky dle této akční nabídky se vztahuje na veškeré stávající či nové zákazníky, kteří mají aktivovaný či v uvedené době aktivují jakýkoliv z tarifů Dexus hostingu. Objednaná kapacita schránky bude navýšena do sedmi dnů od objednání. Uvedené ceny jsou bez DPH a platí pouze po dobu trvání akce.

3. 2. 2010 | AKCE: Doména EU jen za 49 Kč!

Zaregistrujte si EU doménu za pouhých 49 Kč! Lze registrovat i IDN tvary (s háčky a čárkami), počet domén není omezen.
Zaregistrovat EU doménu za 49 Kč »

V rámci EU koncovky lze registrovat už i názvy s háčky a čárkami (tzv. IDN domény). EU doména je proto ideálním doplňkem Vašeho doménového portfólia, název s háčky a čárkami nabízí možnost přesného pojmenování Vašich výrobků či služeb a bezproblémového vyhledání Vašimi zákazníky.

Akce Doména EU jen za 49 Kč trvá od 3. února 2010 do 28. února 2010 včetně, přičemž rozhodující pro uplatnění akční ceny 49 Kč za EU doménu je datum přijetí objednávky naším systémem. Uvedená cena je bez DPH a platí pro každou registrovanou EU doménu maximálně na dobu jednoho roku od data registrace či převodu do správy Dexus. Akční cena se nevztahuje na prodlužování již existujících domén, které Dexus spravuje; akční cenu lze využít na prodlužování již existujících domén jen v případě, že Dexus není správcem této domény, a to po předchozím převedení domény do správy Dexus a k Dexus registrátorovi.

Zaregistrovat EU doménu za 49 Kč »

1. 9. 2009 | AKCE: Doména .CZ jen za 195 Kč

S příchodem školního roku přichází Dexus s mimořádnou nabídkou, a tou je sleva na .CZ domény. Dexus nabízí registraci .CZ domény jen za 195 Kč!

Zaregistrujte si .CZ doménu s hostingem či bez a okamžitě ji získáte za bezkonkurenční cenu 195 Kč. Vyplňte objednávku, obdržíte zálohovou fakturu po jejímž uhrazení Vám bude doména - v případě, že bude volná - ihned zaregistrována.

Akce Doména .CZ jen za 195 Kč trvá do 30. září 2009 včetně, přičemž rozhodující pro uplatnění akční ceny 195 Kč za .CZ doménu je datum přijetí objednávky naším systémem. Uvedená cena je bez DPH a platí pro libovolný počet .CZ domén maximálně na dobu jednoho roku od data registrace. Akční cena se nevztahuje na prodlužování již existujících domén, které Dexus spravuje; akční cenu lze využít na prodlužování již existujících domén v případě, že Dexus není správcem této domény, a to po předchozím převedení domény do správy Dexus a k Dexus registrátorovi.

Registrovat .CZ doménu za 195 Kč »

15. 4. 2009 | Doména .EU jen za 295 Kč

Dexus sjednocuje ceny nejžádanějších domén. Proto jsou nyní .EU domény pouze za 295 Kč ročně. Registrujte si svoji .EU doménu »

23. 9. 2008 | AKCE: 50% sleva na hosting!

Dexus pro Vás s nadcházejícím podzimem přichystal jedinečnou akci, jejíž motto zní 50% sleva na hosting.

Jak objednávat?
Hosting s 50% slevou objednávejte zde.

Jak dlouho sleva platí?
Víte, že Dexus na Vás nikdy žádnou "boudu" nechystá, takže vězte, že stávající zákazníci si mohou užívat 50% slevy napořád. Pro nové zákazníky platí sleva po dobu jednoho roku za předpokladu současné registrace jakékoliv domény. Bez obav tedy naše zlevněné služby doporučujte svým známým a kamarádům.

K čemu slevu využít?
Parkujete u Dexusu svoji doménu a zatím na ní neprovozujete žádný web? V tom případě je akce vhodná právě pro Vás. Aktivujte si na zaparkované doméně jeden z hostingových tarifů dexusFine, dexusBasic nebo dexusProfi a máte trvalou 50% slevu v kapse. Počet hostingů, které si v rámci této akce objednáte, je na Vás. Dexus Vás v tomto nijak neomezuje.
Žádnou doménu zatím nevlastníte? To nevadí. Libovolnou doménu si zaregistrujte a objednejte si k ní alespoň hosting dexusFine — opět s 50% trvalou slevou.

Akce 50% sleva na hosting trvá od 23. září do 8. října 2008 včetně a vztahuje se na nové hostingy objednané během trvání akce v případě objednání jednoho z předdefinovaných hostingových tarifů dexusFine, dexusBasic a dexusProfi minimálně na jeden rok. Kompletní informace o tarifech jsou k dispozici na stránce s tarify, kde jsou po celou dobu trvání akce uvedeny již zlevněné, 50% ceny všech dotčených tarifů. Akce platí pro stávající i nové zákazníky. Stávající zákazník získává 50% trvalou slevu, nový zákazník získává 50% slevu po dobu jednoho roku za předpokladu současné registrace jakékoliv domény. Počet hostingů, které si každý zákazník v rámci této akce objedná, není omezen.

Dexus Vám při výběru zlevněných tarifů přeje bystrý úsudek a následnou podzimní pohodu se zajištěným provozem webu, samozřejmě s 50% slevou.

10. 7. 2008 | Změna čísla bankovního účtu

Rádi bychom Vás upozornili na změnu čísla bankovního účtu naší společnosti v rámci sloučení bank eBanka a.s. a Raiffeisenbank a.s.

S účinností od 7. července 2008 dochází k právnímu spojení obou bank, což souvisí i se změnou čísla účtu naší společnosti. Číslo účtu před lomítkem zůstává stejné, mění se pouze kód banky a to z původního 2400 na nový 5500. Pro veškeré platby používejte prosíme už výhradně kód banky 5500.

Od 7. července 2008 je tedy nové číslo účtu naší společnosti 114 033 2001 / 5500.

V souvislosti se změnou kódu banky dochází i ke změně mezinárodního bankovního kódu IBAN, který kód banky rovněž zahrnuje. Nový IBAN platí rovněž od 7. července 2008 a zní CZ9855000000001140332001.

Raiffeisenbank a.s. informuje, že se dohodla s ostatními bankovními institucemi na automatické úpravě kódu banky na nový u všech trvalých příkazů, inkas a vzorů. Pokud tedy máte pro platby ve své bance zaveden vzor, zkontrolujte prosíme, zda došlo k automatické změně kódu banky na nový 5500.

Veškeré kontaktní údaje včetně nového čísla účtu najdete aktualizované v sekci Kontakty našeho webu.

6. 6. 2008 | AKCE: Doména .EU jen za 49 Kč!

Víme, že na doménách stojí Vaše internetové podnikání.

...a právě proto jsme tu s novou akcí Doména .EU jen za 49 Kč.

Jakákoliv nově registrovaná .EU doména Vás nyní vyjde u Dexusu na pouhých 49 Kč včetně DPH na rok. Máte už svoji .CZ doménu a váhali jste s registrací .EU? Někdo Vám obsadil Vaši .CZ doménu a Vy nevíte, po jaké sáhnout? Už neváhejte a zaregistrujte si .EU – za 49 Kč není co řešit.

Pokud si navíc k registraci .EU domény objednáte libovolný hostingový program, budete mít od nás registraci domény úplně zdarma. Doporučujeme Vaší pozornosti zejména tarif podle Vašich představ dexusFree, kde si můžete sami nastavit hodnoty svého hostingu.

A pokud byste si s výběrem domény nevěděli rady, obraťte se na nás, od toho jsme tady.

Chci registrovat .EU doménu »

Akce je časově omezena a končí 29. června 2008.

18. 3. 2008 | Levnější .EU a .NAME domény

Snižujeme ceny .EU a .NAME domén.

Dexus má pro Vás zas jednu příjemnou zprávu. Počínaje dnešním dnem snižujeme ceny .EU a .NAME domén, a to na příjemných 295 Kč ročně. Všechny oblíbené domény (.CZ, .EU, .COM, .NET, .ORG, .INFO, .BIZ, .NAME) jsou tedy ode dneška za jednotnou cenu 295 Kč, aby se to nepletlo.

Domény .EU jsou určeny subjektům v rámci celé Evropské unie a můžou být registrovány jak společnostmi, tak soukromými osobami. Doména .EU je ideální alternativou v případě, že si nemůžete zaregistrovat .CZ doménu, anebo když uvažujete o zaměření svých aktivit na země Evropské unie. Nyní je registrace díky snížené ceně ještě dostupnější, takže pokud jste o registraci .EU domény uvažovali, právě nastal ten správný čas.

Domény .NAME jsou určeny k registraci osobních jmen, zpravidla ve tvaru PRIJMENI.NAME. Díky tomu si lze snadno zprovoznit např. e-mailovou adresu ve znění JMENO@PRIJMENI.NAME — tuto adresu si Vaši přátelé určitě zapamatují.

Zaregistrujte si svoji .EU/.NAME doménu ještě dnes »

23. 1. 2008 | Nový mailserver v provozu

Na sklonku roku uvedl Dexus do provozu nový výkonný mailserver s několika novými vlastnostmi a zlepšeními. Jako vždy bylo zabezpečení a stabilita na prvním místě.

Po téměř ročním období příprav, zkoušek a vývoje jsme ke konci roku 2007 přistoupili ke zprovoznění nového mailserveru. Termín byl záměrně naplánován na období těsně před Vánoci — v době minimálního e-mailového provozu. Migrace dat na nový mailserver proběhla bez sebemenších problémů, cílem bylo, aby zákazník změnu pokud možno nepoznal — a pokud ano, tak díky vyšší rychlosti, novým vlastnostem a možnostem. Mezi ně patří např. jistá inteligence v chování mailserveru při přijímání nové zprávy za situace, že má uživatel zaplněnou schránku, kompletní zabezpečení komunikace SSL certifikátem a další.

Stávající uživatelé získali odměnou za jejich přízeň navýšení kapacity e-mailových schránek spolu se zlepšeným chováním mailserveru v oblasti filtrování a třídění nevyžádané pošty a zavirovaných e-mailů. Rovněž stabilita celého serveru a zabezpečení uživatelských dat byla s příchodem nového systému a hardwaru výrazně posílena.

Nový mailserver je postaven na výkonné dvouprocesorové 1U platformě společnosti Intel® s velmi kvalitním a rychlým diskovým zázemím, dostatkem operační paměti a samozřejmě možností vzdálené administrace.

Dexus přeje všem svým zákazníkům do nového roku 2008 zejména bezproblémový e-mailový provoz s dostatkem kapacity, a pokud možno bez nevyžádané pošty. Pro to děláme vše, co je v našich silách. Proto děláme spolehlivý hosting.

25. 9. 2007 | Velké snížení ceny .CZ domén

1. října 2007 zavádí národní správce .CZ domény, sdružení CZ.NIC, nový systém registrací domén a současně TRVALE snižuje velkoobchodní cenu .CZ domény. Díky tomu Vám Dexus nabízí od 1. října registraci a prodloužení libovolné .CZ domény za příjemných 295 Kč ročně. Tím se po dlouhých letech cena .CZ domény dostává na úroveň rozšířených a používaných .COM, .NET, .ORG a dalších domén, a stává se dostupná takřka pro každého. Zjistěte si, je-li Vámi vybraná doména ještě volná a lze ji zaregistrovat »

19. 7. 2007 | Serverhosting bez instalačního poplatku

Prázdninová serverhostingová akce — Dexus Vám nabízí fyzické umístění Vašeho serveru bez instalačního poplatku. Neváhejte, můžete ušetřit až 995 Kč. Akce trvá do 31. srpna 2007 a vztahuje se na servery typu 1U, 2U, 4U. Minimální doba odběru služby je 3 měsíce. Objednejte si serverhosting ihned »

11. 6. 2007 | Registrujeme novou doménu .ec

Nově jsme schopni Vám zaregistrovat národní doménu Ekvádoru s koncovkou .ec. A také spoustu dalších — prohlédněte si náš kompletní seznam domén k registraci »

5. 2. 2007 | Jedinečný tarif na míru — dexusFree

Aktualizovali jsme jedinečný tarif dexusFree, kde si můžete sami zvolit, jaké parametry hostingu potřebujete. Prozkoumejte ho podrobněji, za to nic nedáte »

24. 1. 2007 | Nové dedikované servery

Doplnili jsme nabídku dedikovaných serverů Dexus o nové varianty — nejlevnější variantu 1U profi serveru tak pořídíte již za 1995 Kč měsíčně. Prohlédněte si kompletní nabídku »

2. 1. 2007 | Domény .cz o 100 Kč levnější

Správce české domény CZ.NIC snížil velkoobchodní cenu .cz domén. Tato změna se promítne i do koncové ceny pro zákazníky — od Nového roku zaplatíte za .cz doménu pouze 595 Kč za rok.

21. 12. 2006 | Klidné vánoce s vůní františků

Dexus přeje všem svým zákazníkům i partnerům klidné vánoce s vůní františků, příjemně strávený konec roku, a aby vám následující rok 2007 nenadělal moc vrásek na čele. My se postaráme o vaše weby, které jsme na sklonku roku převedli na nový webserver, kde se budou mít jako v bavlnce. A vy s nimi.

5. 9. 2006 | Rozšiřujeme nabídku domén k registraci

Do doménové nabídky jsme přidali několik dalších domén, které Vám bez problémů zaregistrujeme. Jedná se zejména o evropské a asijské domény. Prohlédněte si kompletní doménovou nabídku »

1. 8. 2006 | Akce EU domény zdarma prodloužena!

Dexus přichází s akční nabídkou na registraci .EU domén — v případě, že si spolu s registrací domény objednáte i jeden z tarifů dexusfine, dexusbasic či dexusprofi, získáte automaticky nárok na registraci .EU domény na první rok zdarma. Nabídka byla prodloužena a platí do konce srpna 2006. Registrovat .EU doménu hned »

20. 7. 2006 | EU domény zdarma!

Dexus přichází s akční nabídkou na registraci .EU domén — v případě, že si spolu s registrací domény objednáte i jeden z tarifů dexusfine, dexusbasic či dexusprofi, získáte automaticky nárok na registraci .EU domény na první rok zdarma. Nabídka platí do konce července 2006. Registrovat .EU doménu hned »

7. 6. 2006 | Stěhujeme servery

Po relativně dlouhé době strávené se servery v serverovně společnosti Casablanca INT opouštíme tuto — pro nás již nevyhovující — serverovnu a stěhujeme se k jiným poskytovatelům — GTS a Sitel. Tato změna by měla přinést vyšší stabilitu a celkově lepší podmínky pro běh veškerých serverů, včetně zákaznických.

16. 5. 2006 | Akce: .AT domény jen za 495 Kč

Dexus Vám v rámci časově omezené akce nabízí zlevněné .AT domény (z původních 1995 Kč) — pouze za 495 Kč. Akce trvá do konce května 2006. Zaregistrovat doménu »

10. 5. 2006 | Nové servery pro serverhosting

Aktualizovali jsme ceny serverů určených pro serverhosting. Některé varianty jsou nyní za opravdu zajímavé ceny, posuďte sami.

25. 4. 2006 | Registrujeme další evropské domény

Do seznamu domén, které Vám Dexus nabízí k registraci, přibyla řada evropských domén. Prohlédněte si kompletní seznam nabízených domén »

16. 4. 2006 | Akce: .INFO domény jen za 95 Kč

Dexus Vám v rámci časově omezené akce nabízí .INFO domény za bezvadnou cenu — za pouhých 95 Kč na rok. Zaregistrujte si svoji .INFO doménu co nejdříve »

7. 4. 2006 | Volné registrace .EU domén spuštěny

Ode dneška si mohou subjekty z Evropské unie registrovat domény .EU bez omezení — právě odstartovaly volné regitrace .EU domén. Zaregistrujte si svoji .EU doménu »

28. 3. 2006 | Volné registrace .EU domén se blíží

7. dubna budou po čtyřech měsících přednostních registrací oficiálně spuštěny volné registrace .EU domén. Jakákoliv fyzická i právnická osoba s pobytem či sídlem na území EU si bude moci požádat o libovolnou neobsazenou doménu klasickým systémem "kdo dřív přijde". Cena za registraci bude nižší, než .CZ doména — pouhých 495 Kč.

7. 2. 2006 | Druhá fáze registrací .EU domén spuštěna

Dnes byla oficiálně zahájena druhá fáze registrací .EU domén. Do 7. dubna lze tedy registrovat .EU domény jako názvy firem, názvy výrobků či služeb, příjmení občanů žijících v EU, ostatní obchodní názvy, neregistrované ochranné známky, jména chráněných uměleckých děl. Dále pak mohou své .EU domény registrovat všichni, kdo splňují podmínky pro registraci v rámci první fáze (tj. držitelé zapsaných ochranných známek a veřejné instituce). Více informací »

25. 1. 2006 | Druhá fáze registrací .EU domén se blíží

7. února 2006 začne druhá fáze registrací .EU domén, Sunrise II. Během tohoto období si budou moci své .EU domény registrovat např. firmy jako své názvy či názvy výrobků a služeb, fyzické osoby jako příjmení, atd. Více podrobností »

7. 12. 2005 | Registrace .EU domén spuštěny

Dnes v 11 hodin byly oficiálně spuštěny registrace .EU domén s ochrannou známkou (Sunrise 1 period). Toto období potrvá do 7. února 2006. Počínaje 7. únorem 2006 si budou o registraci .EU domény moci požádat firmy i bez ochranné známky (na základě jména firmy, názvu výrobků atd.). Chci vědět víc »

23. 11. 2005 | Spuštění registrací .EU domén

7. prosince 2005 budou spuštěny registrace .EU domén. Přečtěte si podrobné informace a využijte řešení, které Vám Dexus nabízí. Chci vědět víc »

7. 10. 2005 | Velké zlevnění .CZ domén

Od 1. ledna 2006 bude zlevněna česká národní doména — a to na poměrně příjemných 695 Kč. Národní správce domén CZNIC ruší totiž úvodní registrační poplatek, doména .CZ se tak zařadí po bok všech ostatních domén, kde se rovněž žádný úvodní poplatek neplatí; platí se jen roční udržovací poplatek. Pokud tedy s registrací své domény nespěcháte, doporučujeme počkat na nový rok.

26. 7. 2005 | Měsíc serverhostingu zdarma!

Dexus připravil pro své zákazníky prázdninovou akci — možnost umístit si server na páteřní síť Internetu s vynikající dostupností na měsíc zdarma! Pokud jste o umístění vlastního serveru uvažovali, teď je ta správná doba. Akce trvá do konce září 2005 a je určena všem stávajícím zákazníkům, kteří si u Dexus objednají jakoukoliv formu serverhostingu s minimální délkou trvání půl roku.

17. 6. 2005 | Parkování domény je jednodušší

Parkování domény je nyní podstatně jednodušší. Zaregistrujte si doménu a zaparkujte ji u nás zdarma! Zaregistrovat doménu »

9. 6. 2005 | Podpořte Dexus

Jste spokojeni se službami Dexus? To nás těší. Podpořte nás a přidejte si na své stránky ikonku či banner Dexus. Jsou elegantní a určitě se Vám zalíbí, uvidíte. Prohlédnout ikonky a bannery »

31. 5. 2005 | Aktuální informace o .eu doméně

Nově Vám přinášíme aktuální informace a možnost zasílání novinek o zprovozňování tolik očekávané .eu domény. Buďte s námi v obraze. Chci být také "in" »

23. 5. 2005 | Postaráme se Vám o servery

V oblasti správy serverů máme velmi bohaté zkušenosti. Spravujeme řadu vlastních serverů i serverů zákazníků. Stejnou kvalitu a zabezpečení nyní nabízíme i Vám. Přečtěte si víc o správě serverů »

11. 5. 2005 | Domény .cz nyní zdarma!

Dexus Vám nyní nabízí v akci .cz domény zcela zdarma. Zároveň probíhá Velká hostingová soutěž o fotoaparát a další zajímavé ceny. Akce domény zdarma trvá do 21.5.2005 a v rámci ní je možné si domény zdarma registrovat pouze na první rok provozu domény. Podmínkou možnosti registrovat doménu zdarma je zároveň objednání libovolného hostingu Dexus (kromě parkování domény dexusPark). Registrovat doménu »

21. 4. 2005 | Velká hostingová soutěž o ceny

Sleva na hosting pro všechny a digitální fotoaparát či další ceny pro vylosované. Dexus pořádá velkou hostingovou soutěž o zajímavé ceny.

20. 4. 2005 | Rozšiřujeme nabídku domén

Rozšířili jsme nabídku domén, které Vám ihned zaregistrujeme. A k tomu jsou ještě za zajímavé ceny. Vy ještě nemáte svoji doménu? Zaregistrujte si ji ihned »

14. 4. 2005 | Přečtěte si zajímavé články

Dexus Vám přichystal články se vzdělávací a preventivní tématikou, díky kterým budete zase o krok dál. Pravda, zatím jsou jen dva, ale brzy přibydou. A určitě stojí za přečtení. Prohlédnout témata článků »

8. 4. 2005 | Výhodná nabídka dedikovaných serverů

Dexus pro všechny zájemce o serverhosting připravil nabídku profesionálních a výkonných dedikovaných serverů za velmi zajímavé ceny. Určitě si ji nenechte utéct. Prohlédnout nabídku serverů »

24. 3. 2005 | Jak Dexus pojmenovává své servery

Připravili jsme pro Vás s nadcházejícím jarem relaxační tématiku — přečtete si, jak a po čem Dexus pojmenovává své servery. Uvidíte, že Vás exkurze mile překvapí. Začít exkurzi »

24. 2. 2005 | Vylepšená statistika návštěvnosti

Dexus vychází vstříc žádostem svých zákazníků a zavádí u stávajících statistik kompletní přehledy u řady zpracovávaných kritérií. Provozovatelé webů mají tak opět lepší možnost zjistit, co se na jejich webu opravdu děje.

18. 2. 2005 | Zpřístupnění logů návštěvnosti

Dexus je tu s další službou zaměřenou na zpracování návštěvnosti Vašich webů — zpřístupnění logů návštěvnosti. Spolu s detailní statistikou, kterou Dexus již dlouhou dobu nabízí, získává provozovatel další nástroj ke sledování chování návštěvníků svého webu. Logy si může analyzovat i sám (viz Analyzátory serverových logů v sekci Podpora / Užitečné odkazy) a spolu se statistikou tak získat přesnou představu o návštěvnosti a potřebných optimalizačních krocích.

14. 2. 2005 | Nevolejte nám, zavoláme my Vám!

Máte libovolný dotaz a nechce se Vám psát e-mail? Nechcete nebo nemůžete utrácet za telefon? Nevadí, my Vám zavoláme. Stačí, když na sebe zanecháte telefonní číslo a jméno. Ihned zjistíte, jak spolehlivý Dexus hosting opravdu je.

12. 1. 2005 | Akce: Domény .COM nyní zdarma!

Dexus je tu opět s bezkonkurenční akcí — tentokrát jde o registraci .COM domén úplně zdarma. V případě, že si u naší společnosti objednáte a zaplatíte libovolný webhostingový tarif minimálně na dobu šesti měsíců, zaplatíme vám registraci jakékoliv volné .COM domény. Pokud doménu již vlastníte, automaticky získáváte při přechodu k Dexus Internet dvacetiprocentní slevu na vybraný hostingový tarif. Nečekají na vás žádné další skryté poplatky, proto neváhejte a využijte co nejdříve této ojedinělé časově omezené nabídky! Akce trvá do 31. ledna 2005.

1. 1. 2005 | Úspěšný a klidný rok 2005

Společnost Dexus Internet s.r.o. přeje všem svým zákazníkům úspěšný a klidný celý následující rok 2005.

27. 12. 2004 | Domény .CZ jsou nyní levnější!

Domény .CZ budou od 1. ledna 2005 levnější o více než 200 Kč. Registrace domény se zlevní z původních 575 na 455 Kč a udržovací poplatek se zlevní ze 795 na 695 Kč za rok. Důvodem změny cen je zejména snížení poplatků národního správce domén, sdružení CZ.NIC.

15. 12. 2004 | Akce domény zdarma prodloužena!

Pokud si během období od 15. listopadu do konce roku 2004 objednáte hosting dexusProfi nebo dexusFine, zaplatíme za vás registrační poplatek za .CZ či .COM doménu. Pokud doménu již vlastníte, odečteme vám od vybraného tarifu cenu za její registraci. A k tomu ještě měsíc provozu vašeho webu zdarma, abyste poznali kvalitu služeb Dexus Internet.

7. 12. 2004 | Podrobná statistika návštěvnosti

Dexus Internet představuje další statistiku návštěvnosti — k tarifům dexusProfi a dexusBasic získáte navíc podrobnější a samozřejmě českou statistiku. Statistika návštěvnosti je důležitý nástroj, který dává vlastníkům webů jedinečný přehled o jeho úspěšnosti a oblíbenosti.

29. 11. 2004 | Antivirová kontrola e-mailů

Dexus Internet zprovoznil unikátní způsob antivirové kontroly e-mailových příloh, díky které byli zákazníci uchráněni již od více než čtyřiceti tisíc takových e-mailů. Spolu s ochranou před nevyžádanými e-maily (antispam) vám tak šetří finanční prostředky a drahocenný čas.

10. 11. 2004 | Akce: domény zdarma

Pokud si během období od 15. listopadu do 15. prosince 2004 objednáte hosting dexusProfi nebo dexusFine, zaplatíme za vás registrační poplatek za .CZ či .COM doménu. Pokud doménu již vlastníte, odečteme vám od vybraného tarifu cenu za její registraci. A k tomu ještě měsíc provozu vašeho webu zdarma, abyste poznali kvalitu služeb Dexus Internet.

28. 10. 2004 | Nový web Dexus Internet

Dexus Internet spouští nový web. Věříme, že se Vám bude dobře používat a vždy na něm naleznete všechny potřebné informace.

28. 10. 2004 | Nový design všech aplikací

V rámci uvedení nového webu Dexus Internet jsme pro vás sjednotili design všech aplikací tak, aby se vám s nimi pracovalo co nejlépe.

4. 10. 2004 | Zlevnění .CZ domén

Počínaje 1. lednem 2005 klesá (vlivem zlevnění cen národním správcem CZ.NIC) cena za registraci i udržovací poplatek za domény .CZ. Nové ceny se s předstihem objeví v sekci Služby / Domény / Ceník domén.

1. 10. 2004 | Nová verze MySQL admina

K dnešnímu dni zprovozňuje Dexus Internet aktualizovanou verzi aplikace pro správu MySQL databází (http://mysql.dexus.net). Díky jejímu novému vzhledu bude vaše práce zase o trochu pohodlnější.

13. 9. 2004 | Partnerský provizní program

Dexus Internet zavádí partnerský program spočívající v systému provizí za partnerem získané zákazníky. Program má mnoho podob — od výplaty peněžních prostředků až po hostování za velmi výhodných podmínek — více informací najdete v sekci Spolupráce.

10. 3. 2004 | Modifikace chybových hlášení

Nově lze v rámci hostingu u Dexus Internet upravovat i chybová hlášení serveru (401, 403, 404) v případě, kdy požadovaná stránka nebyla nalezena atp.

19. 2. 2004 | Nové ProFTP

Pro pokročilé uživatele Dexus Internet zprovoznil novou aplikaci pro přenos souborů prostřednictvím www prohlížeče, tzv. ProFTP (http://proftp.dexus.cz). ProFTP nabízí řadu možností známých z klasického FTP klienta.

28. 1. 2004 | Filtrování nevyžádané pošty

Dexus Internet uvádí do provozu filtrování nevyžádané pošty (spamu), díky kterému vás už nebude nevyžádaná pošta dále obtěžovat a okrádat o čas. Vynikající vlastností je možnost uživatelského nastavení "přísnosti" filtrování a také možnost úplného vypnutí filtrace. Nastavení se provádí na Webmailu (http://webmail.dexus.net).

19. 1. 2004 | Nové WebFTP

Dexus Internet uvádí do provozu zbrusu nové rozhraní pro přenos souborů prostřednictvím www prohlížeče, tzv. WebFTP (http://webftp.dexus.net).

1. 1. 2004 | Změna DPH u registrací domén

1. ledna 2004 vstupuje v platnost změna sazby DPH za registrace .CZ domén. Nové ceny za registrační a udržovací poplatky za .CZ domény najdete v sekci Služby / Domény / Ceník domén. Ceny ostatních domén zůstávají nezměněny.